Bil Koleji Bursluluk Sınavı 2019

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bil Koleji Bursluluk Sınavı 2019

BİL KOLEJİ HAKKINDA

BİL Holding A.Ş ; Türkiye’nin en büyük sermayesinin  eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuştur. ”Toplam kalite” politikasını özümzemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmıştır. ”Kendi kendine yetebilmek” ve ”eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak” ilkeri ile hareket etmiştir. İstikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiştir.

Okullarımızda kazanacakları bütüncül bakış açısı ve üstün becerilerle, bulunduğu mekân ve zamanda en doğru kararları verebilen lider insanların ana yurdu olmak vizyonu ile hareket etmektedir.

BAŞKANDAN

Kuruluşumuzdan bugüne kadar süregelen yolculuğumuzda, kurumsal politikamızın temel taşlarını; plan, program, toplam kalite anlayışı, farklı disiplinler arasındaki uyum ve koordinasyona öncelik tanıyan sisteme dayalı bir ekip çalışması üzerine bina ettik.

Günümüze yön veren teknolojik yarışta, ülkemizi arzuladığımız çağdaşlık düzeyine ulaştırabilmek için en önemli aracın insana, eğitime, araştırmaya yatırım yapmak olduğunun bilincindeyiz. Ülke kalkınmasında hedeflenen düzeye ulaşabilmek, ancak bilginin üretilmesi, üretilen bilginin genç nesillere aktarılması, yayılması ve ürüne dönüştürülmesi ile mümkün olabilecektir.

Bursluluk Sınav Tarihi : 2-3 Mart 2019

Aydın Adana Giresun Kampüsü: 16-17 Şubat 2019

Millî Eğitim Bakanlığının stratejileri arasında özel sektörün eğitim alanında yatırım yapmasının teşvik edilmesi; daha çok vatandaşın özel öğretim kurumlarından yararlanmasının sağlanması ve özel öğretim kurumlarındaki eğitim, öğretim ve yönetim kalitesinin yükseltilmesi yer almaktadır. Bu noktadan hareketle okul öncesinden üniversiteye kadar BİL Okullarımız ve İstanbul Aydın Üniversitemiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin vazgeçilemez ve değiştirilemez değerlerini özümseyecek genç kuşakların eğitim ve öğretiminin sürdürülmesini görev ve sorumluluk olarak üstlenmiştir. 

Kaynak: http://www.bilokullari.com.tr/index.html

Bil Okulları İletişim Sayfası

Sınav Tarihler 2-3 Mart 2019
(Aydın – Adana – Giresun Kampüsleri 16-17 Şubat 2019)

Bil Okulları Bursluluk Bilgi Sayfası için tıklayınız

 

Web sitemizde yer alan gazete haberleri sayfasına göz atmak için lütfen tıklayınız

2019 Bursluluk ve Kayıt Kabul Sınavları için tıklayınız

İstanbul Özel Okullar Öğretmen İlanları

Ankara Özel Okullar Öğretmen İlanları

İzmir Özel Okullar Öğretmen İlanları

Bursa Özel Okullar Öğretmen İlanları

Share.

About Author