Erkan Koleji Bursluluk Sınavı 2019

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Erkan Koleji Bursluluk Sınavı 2019

Erkan Koleji Bursluluk Sınavı 2019.

Erkan Koleji Hakkında

Her zaman en iyinin peşinde olduk. Birilerinin hayatında iyi bir şeyler yapıp, mutlu etmek ve mutlu olmak için çalıştık. Kurucumuz Hatip (Avlar) HATİPOĞLU‘nun, 1988 yılında Özel Erkan Eğitim Kurumları’nı açması da bu yoldaki ilk adımımız oldu.

Adana bizim evimiz ve bu şehirdeki herkes bizim ailemizdi. Biz onlara duyduğumuz saygı ve sevgiyle çalıştık. Onlarda bunu karşılıksız bırakmayıp bize güvendiler, destek oldular. İnsanları mutlu ettikçe, daha fazla insana ulaşabileceğimize olan inancımız da arttı. Böylece Erkan Eğitim Kurumları ile başlayan hikayemiz, Erkan Okulları‘nın kurulmasıyla daha da heyecanlaştı.

32 yıldır yaptığımız her çalışmada ilk olmayı başardık. Her zaman en iyi teknolojileri, en iyi hizmetlerle birleştirerek sunduk. Hala da örnek ve öncü olmaya devam ediyoruz. Daha iyi bir gelecek, barış ve huzur dolu bir toplum ve daha fazla, çok daha fazla insanı mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Biliyoruz ki hayallerimize giden yolun henüz başındayız. Çalışmamız gereken daha yüzlerce 32 yıl, yetiştirmemiz gereken binlerce nesil var. Biz buradayız ve Erkan Ailesi olarak tek istediğimiz şey zamanda iz bırakmak. Biliyoruz ki bunu ancak ‘mutlulukla’ yapabiliriz.

Çünkü biliyoruz ki; mutluluk zamanda asla kaybolmaz…

Tek hayalimiz; ulaşabildiğimiz tüm hayatları iyileştirmek.

Misyonumuz

İyi bir gelecek, iyi bir toplum için eğitimin şart olduğu günümüzde tek hayalimiz; ulaşabildiğimiz tüm hayatları iyileştirmek.

Gerek öğretmen kadromuz, gerek ise eğitim sistemimizle yapabileceklerimizin en iyisini yapmak istiyoruz. Ahlaki değerlere sahip, bilimle büyüyen, yenilikçi, sorumluluk sahibi, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler yetiştirebilmek için çalışıyoruz.

  • Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,
  • Bilimi rehber edinen, yeniliklere açık,
  • Edebi ve sanatsal yaklaşımları gelişmiş,
  • Bilişim teknolojileri ve sosyal bilimleri yaşamın her safhasında kullanabilen,
  • Birden fazla dil öğrenerek farklı kültürlerden daha fazla yararlanabileceği düşüncesini benimsemiş,
  • Ulusal ve uluslararası platformlar da kendisini ifade edebilen ,
  • Sorumluluk sahibi ve inisiyatif kullanan,
  • Dürüst, cömert ve takım çalışması yapan,
  • Demokratik lider niteliklerine sahip bir birey olarak yetiştirmektir.

Vizyon

Erkan Ailesi olarak; demokratik ve etik ilkelere bağlı çalışan, anaokulundan üniversiteye nesiller boyu öğrenci yetiştiren, çağdaş bir kurumuz.

Ahlaki değerlerimiz çerçevesinde, Atatürk İlke ve İnkılaplarıyla ilerliyor, saygı ve sevgi yoluyla gelişiyoruz. Her şeyin en iyisini sunmak için özen gösterip, zorlukları kolaylaştıracak ve gelişimi destekleyecek yenilikler oluşturmak için çaışıyoruz.

Kaynak: http://erkankoleji.k12.tr/index.html

İletişim: Erkan Koleji İletişim Sayfası

Sınav Tarihi:  9 – 10 Mart 2019

Web sitemizde yer alan gazete haberleri sayfasına göz atmak için lütfen tıklayınız

2019 Bursluluk ve Kayıt Kabul Sınavları için tıklayınız

İstanbul Özel Okullar Öğretmen İlanları

Ankara Özel Okullar Öğretmen İlanları

İzmir Özel Okullar Öğretmen İlanları

Bursa Özel Okullar Öğretmen İlanları

 

Share.

About Author