Doğa Koleji Bilgi Sayfası

Doğa Koleji Bilgi Sayfası

Doğa Koleji Bilgi Sayfası.  2002 yılında kurulan Doğa Koleji; ülkemizin dört bir yanındaki 123 kampüsüyle Türkiye’nin eğitim sektörüne yön vermeye devam ediyor. Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştiriyor.

Doğa Koleji Eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarımızın yanında geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye’deki eğitim sektörüne yön veren Doğa Koleji, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katıyor.Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markası… Doğa Koleji’ni  diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği; eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz.

Ortaklıklarımız;

Doğa Koleji Dünya Liderleriyle İşbirliği

  • Microsoft tarafından Türkiye’nin tek “Showcase Okulu” ünvanı,
  • Intel işbirliğiyle yapılanan, Türkiye’nin en teknolojik okulu Tuzla Bilim Okulu,
  • Microsoft tarafından Türkiye’nin “En Yenilikçi Okulu” ünvanı,
  • Apple İlan Etti: Türkiye’nin İlk Lighthouse Okulu,
  • Turkcell İşbirliğimiz ile Mobil Eğitim,
  • Tüm Sınıflarımızda Dünyanın En Akıllı Tahtalarını Kullanıyoruz
  • Vestel İşbirliğiyle Akıllı Okullar İnşa Ediyoruz
  • Britannica İşbirliği ile Dijital Kütüphane ve Müfredat

Doğa Koleji olarak dünyanın en büyük eğitim teknolojileri fuarı olan BETT Show‘a Türkiye’den katılan ilk ve tek okuluz. Ayrıca ‘BETT Show‘daki Tek ‘İnovatif Okul’ ödülünü almaya hak kazandık.

Misyon;

Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.

 

Dünyanın en büyük eğitim fuarlarından biri olan GESS Show‘a düzenli olarak katılan öğrencilerimiz fuardaki başarılı sunumu ile ayakta alkışlanırken lise kademesinde uygulanan t-MBA eğitimi önemli bir ödül daha alarak ‘En Başarılı Uluslararası Eğitim‘ seçildi.

 

Doğa Koleji Bilgi Sayfası

Doğa Koleji  hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Doğa Koleji İletişim Bilgileri:

Telefon : +90 (216) 663 20 75
Faks : +9 0(216) 663 17 10
E-Posta : info@dogakoleji.k12.tr
Web Sitesi : www.dogakoleji.k12.tr
Adres :  Barbaros Mah. Halk Cad. Kardelen Sok. No:2 Incıty C Blok Ataşehir -İSTANBUL

Kaynak : Doğa Koleji web sitesi

Doğa Koleji iletişim sayfası için tıklayınız

Not: Yukarıdaki bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olduğunu düşünüyossanız lütfen iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçiniz

İstanbul Öğretmen İlanları

Ankara Öğretmen İlanları

İzmir Öğretmen İlanları