denizli-cözüm-koleji-2019

Denizli Çözüm Koleji Bursluluk Sınavı 2019

Denizli Çözüm Koleji Bursluluk Sınavı 2019

Denizli Çözüm Koleji Hakkında

Denizli Çözüm Koleji Bursluluk Sınavı 2019.  Çözüm Koleji, butik okulculuk anlayışı ile en düşük yatırım maliyetleri ile öğrencilerimize en üst düzeyde akademik eğitim ve başarı sunmayı hedefliyor. İlk Okul kurucusu Platon’un da dediği gibi “En çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır önemli olan”. Denizli Çözüm Koleji bu konsepti ile “alanında tek ve lider okuldur”. Her öğrencinin ve velinin hayalinde daha iyi bir lise ya da üniversite vardır fakat bu hedeflere ulaşırken öğrenciler ekstra zaman harcamakta veliler de birçok maddi, manevi külfete katlanmak zorunda kalmaktadır.

Denizli Çözüm Koleji gelecek günleri sizler için kaygı olmaktan çıkarıyor.

Ciddi kurumsal yapısı, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ortamı, bilimsel rehberlik hizmetleri, güçlü yayın desteği, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışı ile Denizli Çözüm Koleji gelecek günleri sizler için kaygı olmaktan çıkarıyor.

Alanında tek ve lider okul, Denizli Çözüm Koleji öğrencilerine, kaliteli bir örgün eğitim sunarken dershane, özel ders gibi herhangi bir ek desteğe ihtiyaç kalmadan yılların birikimi ve tecrübesiyle kazandığı sınavlara hazırlık eğitimi konseptini birleştiriyor.

Denizli Çözüm Kolejinin konsepti, oldukça titiz ve uzun süren geliştirme süreçlerinin sonunda hazırlandı.

Çözüm, beklentilere her zaman en iyi çözümler üretmeye devam ediyor.

Eğitimimizin temel çıktılarını ifade eden özgün bir Çözüm uygulamasıdır. Çözüm her öğrencisinin Akademik açıdan başarılı, Yabancı dillerde yetkin, Sanatta ve sporda yetenekleri geliştiren, Erdemli ve ahlaki bireyler olarak mezun etmeyi, Rehberlik hizmeti ile etkili bir şekilde bu amaçları desteklemeyi vaat eder.

 

Kaynak:   https://www.denizlicozumokullari.com/index.html

İletişim sayfası :  Denizli Çözüm Koleji İletişim Sayfası

Sınav Tarihleri : 23-24 Şubat 2019

Web sitemizde yer alan gazete haberleri sayfasına göz atmak için lütfen tıklayınız

2019 Bursluluk ve Kayıt Kabul Sınavları için tıklayınız

İstanbul Özel Okullar Öğretmen İlanları

Ankara Özel Okullar Öğretmen İlanları

İzmir Özel Okullar Öğretmen İlanları

Bursa Özel Okullar Öğretmen İlanları

 

Leave a Comment