evrensel-egitim-kurumlari

Evrensel Eğitim Kurumları Ankara Sınıf Öğretmeni

Özel Evrensel Eğitim Kurumları Ankara Sınıf Öğretmeni Alımı

Sınıf Öğretmeni alanında deneyimli öğretmenler alınacaktır

Aranan Nitelikler;

  • Sınıf Öğretmeni alanında deneyimli öğretmenler alınacaktır.

Evrensel Okulları Hakkında ve Tarihçe

Anasınıfı, İlköğretim Okulu, Kolej ve Fen Lisesi’nden oluşan Eğitim Kurumlarımız ile 1986 yılından itibaren Milli Eğitim Teşkilatımız içinde başarı ile yer almaktayız.

Özel Evrensel Eğitim Kurumları (ilkokul, ortaokul ve lise olarak) 1986 yılında eğitim öğretime başlamış, 1991 yılında ise Özel Evrensel Fen Lisesi açılmıştır. İlkokul kısmı 1986-1987, ortaokul kısmı 1989-1990, lise kısmı 1990-1991, fen lisesi ise 1993- 1994 öğretim yılı sonunda ilk mezunlarını vermiştir.

1993-1994 öğretim yılı içinde 600 kişilik konferans salonu, ayrıca açık alanlarda 2 basketbol, 2 voleybol ve 1 halı futbol sahası hizmet ünitelerine eklenmiştir.2010 yılı yazında son teknoloji ses ve ışık sistemleri ile donatılmış bir ‘Spor ve Kültür Merkezi’ hizmete açılmıştır. Okullar toplam 3260 öğrenci kapasitelidir.

Eğitim kurumlarımızda başarı için; uygun ortam ve koşulların sağlanması, zamanın ve emeğin doğru kullanılması, tüm faaliyet alanlarında teknolojinin sunduğu modern araç-gereç ve yöntemlerden yararlanılması, uygulamalarımızda temel alınmaktadır. Amacımız, bu anlayışla öğrencilerimizi tüm yönleriyle tanımak, ulaşacakları eğitim hedefini saptamak, sevgi dolu güvenilir bir ortamda onların yüreklerini, düşüncelerini ve yaratıcılıklarını özgür bırakarak, özgüvenlerini geliştirmektir.

Evrensel Eğitim Kurumları olarak, kendi beyin güçleri ile yapabileceklerinin en mükemmelini yakalayabileceklerinin ve kapasitelerini zorlayarak, kendilerini aşacaklarına inanıyoruz.

Evrensel Eğitim Kurumları olarak, kendi beyin güçleri ile yapabileceklerinin en mükemmelini yakalayabileceklerinin ve kapasitelerini zorlayarak, kendilerini aşacaklarına inanıyoruz. Bu yarışta onlara kaliteli, güvenilir, özgür ortamlar hazırlamak; deneyimli, uzman, elit, istekli ve iddialı eğitim-öğretim kadroları ile hizmet verilmesini sağlamak, hem sorumluluğumuz hem de görevimiz gereğidir.

Okullarımızın akademik düzeyde, sosyal-kültürel-sanatsal ve sportif etkinliklerde ortaya koyduğu başarılar, geniş okul ailemiz içinde herkes için gurur verici olmuştur.

Sınıf Öğretmeni

Başvuru Adresi:  İlgilenenlerin şahsen Özel Evrensel Eğitim Kurumları ‘na başvurmaları gerekmektedir.

Özel Evrensel Eğitim Kurumları web sitesi insan kaynakları sayfası için tıklayınız

Özel Evrensel Eğitim Kurumları web sitesi için tıklayınız

*Özel Evrensel Eğitim Kurumları bilgi sayfası için tıkyayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Web sitemizde yer alan gazete haberleri sayfasına göz atmak için lütfen tıklayınız

Web sitemizde yer alan etkinlikler sayfasına göz atmak için lütfen tıklayınız

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında açılacak okulların listesi için lütfen tıklayınız

İstanbul Özel Okullar Öğretmen İlanları

Ankara Özel Okullar Öğretmen İlanları

İzmir Özel Okullar Öğretmen İlanları

Eskişehir Özel Okullar Öğretmen İlanları

Türkiye ‘deki Bursluluk sınavlarını görmek için tıklayınız

öğretmen ilanlarıöğretmen iş ilanlarıözel okul öğretmen ilanları, ankara sınıf öğretmeni ilanları

Leave a Comment