Kocaeli Simya Koleji İngilizce Öğretmeni

Kocaeli Simya Koleji İngilizce Öğretmeni

Kocaeli Simya Koleji İngilizce Öğretmeni

Kocaeli Simya Koleji İngilizce Öğretmeni 2019-2020 öğretim yılı İK başvurusu

Daha fazla bilgi ve başvuru için:

Başvuru için detaylı özgeçmişlerini kocaeli@simyakoleji.k12.tr adresine göndererek başvuruda bulunabilirler.

Adres: Yavuz Sultan Selim Mahallesi Mevlana Caddesi
No:246 Körfez Kocaeli
Telefon: +90 (312) 328 28 72

 

Simya Koleji

Körfez Kocaeli

İngilizce Öğretmeni

 

Simya Koleji Hakkında

1994 yılında eğitim-öğretim hayatına dahil olan Simya Grubu, kısa zamanda eğitime verdiği önem ve eğitime getirdiği yeni bakış açılarıyla Türkiye’de eğitimin parlayan yıldızı olmuştur.

2004 yılına kadar eğitim kurumlarında kendi yayınlarını kullanan Simya Grubu, aynı yıl itibariyle “Simya Dergisi Yayınları” nı kurarak tüm Türkiye’de adından söz ettirmiştir.

2012 yılında “Simya Koleji” ile yenilikçi eğitim anlayışını tüm Türkiye’ye ulaştırmaya devam eden Simya Grubu, “43 Kampüs Okul ve 52 kurs merkezi ile Türkiye’de hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Simya Kolejleri,hem akademik hem spor hem de sanatsal başarılarıyla ülkemizi uluslararası alanlarda gururla temsil edecek nesiller yetiştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Simya Grubu, gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak ve liderler yetiştirmek için yola çıkmıştır.

Simya Kolejleri, eğitim ve öğretimde çağdaşlığı ve en iyi olmayı ilke edinen, öğrenmede sürekliliğe inanan bir eğitim kurumudur. Amacımız; önce “iyi insan” yetiştirmek ilkesine inanarak, toplum ve çevre sorumluluğu olan bireyler yetiştirmektir. Simya Koleji, kendi eğitim felsefesini oluşturmuş ve okullarındaki tüm eğitim-öğretim sürecini bu felsefeyi temel alarak inşa etmiştir.

Ortaokul eğitim programımız, öğrencilerimizin gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini artırmak amacıyla onları birer birey olarak ele alan, öğrenci merkezli ve “Önce İnsan Önce Eğitim” anlayışıyla yapılandırılır.

Öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin takibinin yanı sıra sosyal, kültürel, psikolojik gelişimleri de önemlidir. Bu nedenle öğrencilerimizin öğrenim düzeyi ve psikolojik gelişimi, rehber öğretmenlerimiz ve sınav grubu öğrencilerinde mentörlerimiz  tarafından sürekli izlenir ve daha iyiye gitmeleri için önlemler alınır. Velilerimizle işbirliği içerisinde 5. sınıftan itibaren başlayan yoğun akademik çalışmalar, yoğunlaştırılmış yabancı diller programı ve Liseye Geçiş Sınavı hazırlık dersleriyle de öğrencilerimizin girecekleri merkezi sınavlara ve hayata hazırlanmaları sağlanmaktadır.

Kocaeli Simya Koleji web sitesi için tıklayınız

Kocaeli Simya Koleji iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz

 

Leave a Comment