Öğretmen İlanları; son yıllarda artan özel okullarda görev yapmak isteyen öğretmen adaylarını bilgilendirmek amacıyla açılmıştır.

Amacımız eğitim kurumlarında özelinde yayınlanan iş ilanlarının tek bir yerden ulaşılabilmesi ve iş arayan öğretmenlerin bu sayede ilanlardan haberdar edilmesidir.

 

Öğretmen İlanları; iş arayan öğretmen adaylarından hiçbir isim altında herhanhi bir ücret talep etmemektedir.

İlanların görülebilmesi ve bu ilanlara başvuru yapılabilmesi için kişilerin üye olmaları gerekmektemektedir. Kişiler bu sitede sadece ilanların özet bilgilerini görebilmektedirler.

 

Öğretmen İlanları; özel okullar tarafından kendisine bildirilen ilanları siz öğretmen adaylarına iletmek için çalışmaktadır. Bu bilgilerde herhangi bir hata ve/veya yanlışlık olması durumunda herhangi bir sorumluluk üstlenmez. En doğru ve güncel bilgi ilgili okulun web sayfasında bulunabilir veya ilgili okul tarafından öğrenilebilir.

Yanlış ve/veya hatalı bilgilendirmeler olması durumunda lütfen bizi haberdar ediniz. Bu sayede bizler de elimizden geldiğince insanların hatalı bilgi edinmesinin önüne geçmek için bilgileri teyit etmeye çalışmaktayız.

İlanların başvuru bilgileri, ilgili ilanların detay bilgisinde (genellikle) bulunmaktadır. Bu site üzerinden herhangi bir başvuru alınması, seçme ve/veya yerleştirme yapılması söz konusu değildir.

 

Destek, Öneri ve Şikayetleriniz için;

destek@ogretmenilanlari.net