İlan Açıklaması

Acıbadem Okulları Fizik Öğretmeni

Acıbadem Okulları Fizik Öğretmeni

Acıbadem Okulları Fizik Öğretmeni 2020 – 2021 eğitim öğretim  yılı İK Başvurusu

Acıbadem Okullarında görevlendirilmek üzere Fizik öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar detaylı özgeçmişlerini insankaynaklari@acibadem.k12.tr adresine göndererek başvuruda bulunabilirler

Aranan Özellikler

  • Üniversitelerin ilgili lisans programlarından mezun
  • Tercihen IB eğitim sistemlerinde öğretmenlik yapmış
  • En az 3 yıl tecrübeli
  • Yenilikçi ve sürekli gelişim odaklı

Acıbadem Okulları

Üsküdar İstanbul

Fizik Öğretmeni

Adres: Hanımseti sokak.no:36 – Üsküdar / İstanbul

Telefon: +90 ( 216 ) 340 71 52

Email: iletisim@acibadem.k12.tr

Acıbadem Okulları Hakkında

Özel Acıbadem Okulları, milli ve manevi değerlerimize bağlı, kendisi ve çevresi ile barışık, etkili ve sağlıklı iletişim kurabilen, yaşam boyu gayretli, öğrenmeyi bilen ve sürekli gelişime açık, güzel ahlaklı bireyler yetiştirmek amacıyla 2012 yılında Üsküdar’da Acıbadem Mahallesi’nde kuruldu.

Okulumuz, iyi yapılandırılmış profesyonel DEĞERLER EĞİTİMİ, güçlü YABANCI DİL EĞİTİMİ, tam öğrenme odaklı AKADEMİK EĞİTİM, bireysel, aile, iş ve toplumsal yaşamın vazgeçilmez becerilerini kazandıran özel BECERİ GELİŞTİRME PROGRAMLARI ile kısa sürede kalitesini kanıtlamıştır.

Okulöncesi-Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul düzeylerinde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren okullarımız Boğaziçi Eğitim Hizmetleri’ne bağlı olarak kurulmuştur.

Özel Acıbadem Okulları’nın yönetici ve eğitimcileri olarak, sadece akademik yönden başarılı bireyler değil, aynı zamanda yaş düzeyine uygun olarak kritik düşünme becerileriyle güçlendirilmiş aklı ve doğru değerlerle yapılanmış kalbi eşgüdümlü çalışan; yeterli dini bilgi ve becerilere sahip; manevi gelişim sürecini başlatmış ve devam ettiren, en az bir yabancı dili iyi düzeyde konuşabilen, aynı zamanda bireysel, aile, iş ve toplumsal hayatta onu başarılı kılacak (iletişim, etkili öğrenme, liderlik, sunum vb.) önemli becerilere sahip, vatansever bireyler yetiştirmeyi amaçladık. Bu amaç doğrultusunda, Milli Eğitim Sistemimizin temel hedefleri içerisinde eğitim ve öğretim sürecimizi Değerler Eğitimi, Akademik Eğitim, Yabancı Dil Eğitimi ve Beceri Geliştirme olarak dört ana boyutta yapılandırdık.

Acıbadem Okulları web sitesi için tıklayınız

Acıbadem Okulları iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Adres