İlan Açıklaması

Antalya Nesibe Aydın Koleji Edebiyat Öğretmeni

Antalya Nesibe Aydın Koleji Edebiyat Öğretmeni

Antalya Nesibe Aydın Koleji Edebiyat Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı İK Başvurusu

Antalya Nesibe Aydın Koleji ‘nde 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere Edebiyat Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://ik.nesibeaydin.k12.tr/index.php?eylem=ik_ilan&islem=goster&id=4&k=1 adresinden başvuruda bulunabilirler.

Adaylarda Aranacak Özellikler

  • Üniversitelerin MEB ataması yapılabilecek ilgili bölümlerinden mezun,
  • MEB ya da özel sektördeki seçkin bir kurumda başvurduğu pozisyonda 3 yıl çalışmış,
  • Motivasyonu yüksek ve çok yönlü bir iletişim becerisine sahip,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Alan bilgisine çok iyi derecede hakim,
  • Alanıyla ilgili eğitim etkinlikleri planlamaya yeterli,
  • Modern eğitim teknolojilerine uygun olarak eğitim programlarını planlayıp uygulayan,
  • Tercihen uluslararası ortamlarda kurumunu temsil edebilecek yeterlilikte İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir.

 Nesibe Aydın Okulları

Antalya

Edebiyat Öğretmeni

Adres: Altınova Sinan Mah. Bilgin Sk. No:1 Kepez – ANTALYA

Telefon: 444 7 552

Email: antalya@nesibeaydin.k12.tr

Nesibe Aydın Koleji Hakkında

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, 1984 yılında iki eğitimci, Nesibe Aydın ve Hüsamettin Aydın tarafından kurulmuştur. Kurucularımız, hazırladıkları kaliteli eserler ile Türkiye’nin nitelikli eğitim yayıncılık firması olan Aydın Yayıncılık’ın temellerini o yıllarda atmışlardır.

Aydın Yayıncılık, MEB tarafından onaylı ders kitapları başta olmak üzere, ürettiği ve hâlen üretmeye devam ettiği kaliteli kitapları ile sektördeki konumunu ve kazandığı başarıyı sürekli korumuştur. Aydın Yayınları’nın MEB onaylı ders kitapları, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında, öğretmenlerin beğenisini üst düzeyde kazanan kitaplar olarak takdir toplamaktadır. Yayınevimiz müfredatlar doğrultusunda, tüm sınıflar ve tüm derslerde, nitelikli ve teknoloji uyumlu eserler üretmeye devam etmektedir.

Kurucularımız, 1997 yılında, Ankara’nın en başarılı ve istikrarlı dershanelerinden; Nesibe Aydın Dershanesi’ni faaliyete geçirmişlerdir. Kurulduğu yıldan itibaren, en üst düzeyde başarı yakalayan, üniversite sınavlarında aldığı sonuçlar ile aileler ve öğrencilerin büyük güvenini kazanan dershanemiz, bir öğretim üssü olarak zihinlerde yer etmiştir. Nesibe Aydın Dershanesi, her yıl üniversiteye ve liselere hazırlık sınavlarında öğrencilerini topluca başarıya taşımanın yanı sıra, öğrencilerinin %80’ini yüksek puanlı yerlere yerleştirerek Türkiye rekorları kırmıştır. 2015-2016 eğitim öğretim yılından itibaren “Nesibe Aydın Dershanesi”, “Nesibe Aydın Yıldızlar Lisesi” adı altında okula dönüşmüştür ve eğitim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Nesibe Aydın Yıldızlar Lisesi, bir sonraki yılın öğrencilerinin kayıtları için her yıl Şubat ayında sınav yapar ve sonraki yılın kayıtlarını kapattığını da Mart ayı başında ilan eder ve dershanemizden devraldığı başarı geleneğini artırarak devam ettirir.

Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, 25 yıllık birikimini aktardığı Nesibe Aydın Gölbaşı Kampüsü, kurumumuz için bir onur kaynağıdır. 2000 yılında arsa tahsisi yapılan ve imar çalışmaları başlayan bu eğitim tesisinde, 2002 yılında proje çalışmalarına başlanmıştır. Uzmanlar eşliğinde yoğun bir proje çalışmasının ardından, 2004 yılında inşaat faaliyetleri başlamıştır. Eylül 2008 itibariyle eğitim öğretime başlanan yerleşkede, fizikî yapı en son teknolojik imkânlar ile donatılmış, öğrenci başına düşen kapalı alan ve yeşil alan ile de Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir.

Antalya Nesibe Aydın Koleji web sitesi için tıklayınız

Antalya Nesibe Aydın Koleji iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Adres