İlan Açıklaması

Avcılar Final Okulları İstanbul Sınıf Öğretmeni

Avcılar Final Okulları İstanbul Sınıf Öğretmeni

Avcılar Final Okulları İstanbul Sınıf Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı  İK Başvurusu

Avcılar Final Okullarında  2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar resimli ve  detaylı özgeçmişlerini zeynepozerol2808@gmail.com adresine göndererek başvuruda bulunabilirler.

Avcılar Final Okulları

Avcılar İstanbul

Sınıf Öğretmeni

Adres: Cihangir Mahallesi Şehit Er Barbaros Yalçın Sokak No:3 Avcılar / İstanbul

Telefon: +90 (212) 882 45 45

Final Okulları Hakkında

1980’de başladı Final’in öyküsü… Anadolu’nun şirin bir kentinde 6 derslikle, 7 öğretmenle ve 17 öğrenciyle… Final, kurulduğu günlerde inanıyordu “hiçbir başarının tesadüf olmadığına…” Bu mütevazı başlangıcın ciddi bir eğitim kervanına dönüşeceğine… Ülkenin dört bir yanında bir eğitim meşalesi tutuşturacağına… Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar ulaşacağına… Bu inançla çıktı yola…

Bugün ülkemizin dört bir yanında, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde ve Azerbaycan’da yer alan eğitim kurumları, yayınevleri, üniversitesi, yüz binleri aşan öğrencisi, on bine yakın öğretmeni ve personeli her hafta ülkemizin en ücra köşelerine kadar ulaşarak eğitimde fırsat eşitliği yaratan Final Dergileri ile devam ediyor başarı yolculuğuna.

Final Okulları, eğitim hizmetine “Hem yaşam, hem sınav başarısı” ilkesiyle 2006 yılında başladı.

Final Okulları, Final’in eğitim kurumlarının sınav başarısı geleneğinin mirasçısı ve takipçisidir. Final Okulları öğrencileri bu dönem içerisinde gerek lise hazırlık gerekse üniversite giriş sınavlarında üstün başarılar gösterdiler.

Yaşam başarısının ilköğretimden itibaren kazanılması gereken kişisel ve etik değerlerle beslendiğine inanan Final Okulları, eğitim öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetler aracılığıyla, tüm bu değerleri öğrencilere öğretmeye, davranışlarla örneklemeye devam etti ve yeni açılacak tüm Final Eğitim Kurumları’nda da devam edecek.

Avcılar Final Okulları  web sitesi için tıklayınız

Avcılar Final Okulları  iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz