İlan Açıklaması

Çekmeköy Düşünür Koleji Rehber Öğretmeni

Çekmeköy Düşünür Koleji Rehber Öğretmeni

Çekmeköy Düşünür Koleji Rehber Öğretmeni  2020 – 2021 eğitim öğretim  yılı İK Başvurusu

Düşünür Koleji Çekmeköy kampüsünde görevlendirilmek üzere Rehber öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar detaylı özgeçmişlerini ilkay.inan@dusunurkoleji.com adresine göndererek başvuruda bulunabilirler

Çekmeköy Düşünür Koleji

Çekmeköy İstanbul

Rehber Öğretmeni

Adres: Merkez Mah Çavuşbaşı Cad. No:94/1 Çekmeköy / İstanbul

Telefon: 444 6 535

Email: info@dusunurkoleji.com

Düşünür Koleji Hakkında

Düşünür Koleji olarak, küresel düzeyde lider okul olma vizyonuyla eğitimin geleneksel yapısını değiştirerek fark yaratan, yaratıcı, tasarım odaklı düşünebilen, problem çözme becerileri gelişmiş bireyler yetiştiriyoruz. Ülkemizin her noktasındaki çocuğa ulaşıp hayatlarına dokunarak onları, 21. Yüzyıl Yaşam, Düşünme ve İletişim Becerileriyle donatmak temel misyonumuzdur.

Akademik kadromuzun mesleki gelişimini ve kendini sürekli güncellemesini önemseriz. Bu sebeple Düşünür Öğretmen Gelişim Akademisi yapımızın önemli bir öğesidir.

Düşünür Koleji, dünyanın ve ülkemizin eğitim ve öğrenme ihtiyaçlarına göre tanımlanmış, uzman eğitim kadrosu tarafından hazırlanmış özel programlarla öğrencilerin bir üst eğitim kurumuna hazırlanmalarını sağlar. Öğrenci merkezli bu program sadece bir hedefe yönelik hazırlığı değil, aynı zamanda sürecin kendisini de önemseyerek zengin ve nitelikli bir öğrenme ortamı hazırlar.

Her öğrencinin farklı özellikleri olduğunu kabul ederiz. Uyguladığımız programlarla her öğrencinin başarılı olabileceği yönlerini keşfeder; yetkinliklerini, yeteneklerini ve çok yönlü becerilerini geliştiririz. Aynı zamanda öğrencilerimiz için özel olarak geliştirdiğimiz Düşünür Eğitim Sistemi (DES) ile ulusal ve uluslararası düzeydeki sınavlara da en iyi şekilde hazırlarız.

Akademik programın 21. yüzyıl yaşam becerileri ile taçlandırıldığı ve bütün disiplinlerin yatay ve dikey olarak interaktif planlandığı öğrenme programımız öğrencilerimizin bireysel ve çevresel kimliğinin oluşumuna da belirgin şekilde etki eder.

Düşünür Koleji web sitesi için tıklayınız

Düşünür Koleji iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Adres