İlan Açıklaması

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi İzmir Matematik Öğretmeni

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi İzmir Matematik Öğretmeni

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi İzmir Matematik Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı  İK Başvurusu

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi’nde  2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar resimli ve  detaylı özgeçmişlerini srhnkskn86@gmail.com adresine göndererek başvuruda bulunabilirler.

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi

Güzelyalı İzmir

Matematik Öğretmeni

Adres: MİTHATPAŞA CD.NO:1021 GÜZELYALI İZMİR / TÜRKİYE

Telefon: +90 (232) 247 77 90

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi Hakkında

“IQ PLUS GROUP” ADI ALTINDA MARKALAŞMIŞ OLAN KURUMUMUZ, TÜM DERSLERE DESTEK VEREN DERSHANE PROGRAMI IQ PLUS BUTİK EĞİTİM MERKEZİ (GÜZELYALI) VE YABANCI DİL EĞİTİM KURUMU OLAN IQ PLUS LANGUAGE ACADEMY (KONAK) İLE İZMİR’DE SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLARAK HAKLI BİR YERE SAHİPTİR.

2016 da 30.yılını kutlamaya hazırlanan kurumumuz IQ PLUS GROUP, 1986 da Dil Kursu olarak eğitim hayatına başlamış, DERSHANE, ETÜT MERKEZİ ve DİL KURSU olarak hizmet vermiş ve markalaşmış kurumsal kimliği ile aynı hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Konak Pier´in tam karşısında, İzmir´in merkezinde, muhteşem deniz manzaralı kendi binasında tam 30 yıldır eğitim vermeye devam eden IQ PLUS GROUP, beş yıl önce de, Güzelyalı, Mithat Paşa Caddesi üzerindeki, yine kuruma ait, muhteşem bir bahçe içindeki tarihi köşkleri restore ederek, İzmir´e kazandırmış, yepyeni bir sistemle IQ PLUS BUTİK EĞİTİM MERKEZİ’ni eğitime açmıştır.

“BUTİK EĞİTİM” ve “BAŞARI PROGRAMI” vurgusuyla, ilköğretim ve lise öğrencilerine, mezunlara, 6 kişilik guruplarda, tüm derslerden destek veren Iq Plus Butik Eğitim Merkezİ esas olarak LKS, TYT VE YKS sınavlarına hazırlık merkezidir.

Her biri kendi dalında uzman olan öğretmen kadrosunun eğitim verdiği kurumumuzda ayrıca özel ders paketleri ve sabah-öğlen ve akşam grupları olmak üzere hafta içi ve hafta sonu çalışma grupları mevcuttur. Bu gruplarda öncelikle dershane mantığı ile derslerin pekiştirilmesine, ödevlerin ve projelerin yapılmasına destek olunur, devamında sosyal aktiviteler ile denge sağlanır

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi web sitesi için tıklayınız

IQ Plus Butik Eğitim Merkezi iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz