İlan Açıklaması

İstanbul Hisar Okulları Sınıf Öğretmeni

İstanbul Hisar Okulları İspanyolca Öğretmeni

İstanbul Hisar Okulları İspanyolca Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı İK Başvurusu

İstanbul Hisar Okulları ‘nda 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere İspanyolca Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Adaylarda Aranacak Özellikler

  • Üniversitelerin İspanyolca Dili / Edebiyatı bölümlerinden mezun
  • Pedagojik formasyona sahip
  • Tercihen yüksek lisans / doktora yapmış
  • Alanında en az 5 yıl deneyime sahip olan
  • Tercihen High/Scope , AP , UbD deneyimi olan
  • Teknolojiyi idari ve akademik ihtiyaçlar doğrultusunda etkili kullanabilen

http://hr.hisarschool.k12.tr/ adresinden başvuruda bulunabilirler.

Hisar Okulları

İstanbul

İspanyolca Öğretmeni

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi No:3
Eyüp/İstanbul 34077 Turkey

Telefon: +90 (212) 364 00 00

Email: info@hisarschool.k12.tr

Hisar Okulları Hakkında

Hisar Okulları, 1996 yılında Hisar Eğitim Vakfı tarafından, Türkiye’deki akademik standartların yükseltilmesi misyonunun devamı olarak kurulmuştur. Hisar Okulları, 21. Yüzyıl müfredatını yenilikçi ve ilerlemeci öğrenme ile harmanlayarak, öğrencilerimizin “içindeki gerçek potansiyeli keşfetmek ve geliştirmeyi” kendine görev edinmiştir.

Hisar Okulları politikaları, okulun ana süreçlerini, işlevlerini ve uygulamalarını tanımlar ve yönlendirir. Okul politikaları, Hisar İcra Komitesi tarafından akademik ve idari kadro, veliler ve öğrencilerle şeffaf işbirliği ve danışma süreci içinde oluşturulur, yönetilir ve yürütülür.

Yeni programların geliştirilmesi veya mevcut uygulamalarda değişiklik yapılması durumunda yeni süreçler ve politikalar tanımlanabilir veya mevcut politikalar değiştirilebilir. Yeni süreçler ve güncellemelerden kaynaklanan değişiklikler öğrencilere, çalışanlara ve velilere duyurulur. Hisar politikaları, MEB yönetmelikleri ve ilgili tüm yasal düzenlemeler ile uyumludur.

Öğrencilerimizin başkalarının düşüncelerinden ve günün moda olan kavramlarından çok, kendi öğrendiklerine ve giderek tamamen kendi öz hükümlerine ve kanılarına dayanan kişiler olmalarını istiyoruz. Buna göre öğrencilerimizi kendilerine yol gösterecek bir değerler sistemini oluşturmaya özendirmekteyiz.

Okul ortamının bütünlüğü içinde kullandığımız “ben dili”, “övgü yerine cesaretlendirme” ve “beden dili”nin kullanımı disiplin yöntemimizin temelini oluşturur. Bu yöntem ile amacımız öğrencinin ödül ve cezaya bağımlı olmadan öz denetim geliştirmesini desteklemektir. Öğrencilere saygıyla yaklaşarak başarılı bir yaşam için ihtiyaç duyacakları becerileri öğrenecekleri bir okul ortamı yaratmaktayız. Bizim için gerçek disiplin, dış kontrolün olmadığı ortamlarda, öğrencinin doğru davranış göstermesi, yani bu davranışı içselleştirmesidir.

İstanbul Hisar Okulları web sitesi için tıklayınız

İstanbul Hisar Okulları iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Adres