İlan Açıklaması

İzmir Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Kimya Öğretmeni

İzmir Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Kimya Öğretmeni

İzmir Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü Kimya Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı İK Başvurusu

İzmir Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü ‘nde 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere Kimya Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar insankaynaklari@itk.k12.tr adresinden başvuruda bulunabilirler.

İzmir Özel Türk Koleji

Bornova İzmir

Kimya Öğretmeni

Adres: Erzene Mah. Ord. Prof. Dr. Muhiddin Erel Caddesi No: 19 Bornova-İZMİR

Telefon: +90 (232) 216 24 85

Email: bornovakampus@itk.k12.tr

İzmir Özel Türk Koleji Hakkında

Bir matematik öğretmeninin, azmi, cesareti, kabiliyeti ve sabrı ile 15 Kasım 1950 tarihinde İzmir Talat Paşa Bulvarı 23 numaralı binada kapılarını öğrencilerine açan. İzmir Özel Türk Koleji, eğitimde daima öncü olmayı ve hep en iyisini sunmayı amaçlamıştır. İzmir Özel Türk Koleji; kurucusu Bahattin Tatış’ın kuruluşunda belirlediği prensiplere bağlı kalarak yenilikleri takip etmiş.

Eğitim ve öğretim kalitesini en üst seviyede tutabilmek için gerekli hiçbir yatırımdan kaçınmamış mezunlarının ülkesinde ve dünyada saygı duyulan bireyler olabilmesi için gösterdiği çabanın daima arkasında durmuştur.

Kuruluşundan bir yıl sonra artan talebi karşılayabilmek amacıyla Uşakizade Köşkü’nü Latife Hanım’dan kiralayarak taşınan İzmir Özel Türk Koleji, yıllar içinde köşke sığmamış. ve köşkün etrafında yükselen binalarda teknolojik alt yapıya sahip derslikleri, spor tesisleri, konferans salonları, sunu odaları, laboratuarları, kültür merkezleri ile İzmir’in, hatta Türkiye’nin göz bebeği bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

1953 yılında orta, 1954 yılında ise ilk lise mezunlarını veren İzmir Özel Türk Koleji, 1956 yılında açtığı Alsancak Şubesi ile daha o günlerde ileriye dönük gelişimsel bir vizyon benimsediğini göstermiştir. Eğitimde her zaman kaliteyi, yenilikçi ve öncü olmayı ilke edinen İzmir Özel Türk Koleji, 1981 yılında Anadolu Lisesi’ni, 1989 yılında Takviyeli ve Fen Lisesi bölümlerini de açarak, çok yönlü eğitimin temellerini atmıştır.

İzmir Özel Türk Koleji web sitesi için tıklayınız

İzmir Özel Türk Koleji iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz