İlan Açıklaması

Özel Edirne Safir Koleji Sınıf Öğretmeni

Özel Edirne Safir Koleji Sınıf Öğretmeni

Özel Edirne Safir Koleji Sınıf Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı  İK Başvurusu

Özel Edirne Safir Koleji’nde  2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar resimli ve  detaylı özgeçmişlerini bahattinerel@safirokullari.com adresine göndererek başvuruda bulunabilirler.

Özel Edirne Safir Koleji

Edirne

Sınıf Öğretmeni

Adres: Kocasinan Mahallesi E-5 Karayolu Caddesi No:26 EDİRNE

Telefon: +90 (284) 226 00 90

Özel Edirne Safir Koleji Hakkında

Kurucu-Genel Müdürümüz Dr Cemil KESKİN 1996 yılında bir sınıf öğretmeni olarak başladığı özel okulculuk hayatını başarılı bir şekilde 25 yıldır sürdürmektedir. Eğitim yönetimi ve denetimi alanında Marmara Üniversitesinde yüksek lisans ve Abant İzzet Baysal Üniversitesinde doktorasını tamamlamıştır. Bugüne kadar 40 a yakın özel okul kampüsünün kurulmasına başarıyla öncülük etmiştir.

2015 yılından bu yana SAFİR EĞİTİM KURUMLARI markasıyla kendisi gibi 40 yıldır eğitime gönül vermiş 5 işadamı ortağı ile birlikte Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen yeni nesillerle kaliteli eğitimi buluşturuyor.

Dünyanın eğitimle maddi ve manevi olarak kalkınacağına refah ve huzura ulaşacağına olan inancıyla, çağdaş ve geleceğin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim algısını ülkemizde yerleştirmek için çalışıyor. Kurucularımızın vizyonu ve nitelikli ve seçkin eğitim kadrosuyla Safir Eğitim Kurumları, Safir Kariyer Merkezi, Safir Koleji, Safir Fen ve Teknoloji Liseleri, Safir International Schools, Safir Kurs grubu ile 20 ayrı ülkeden öğrenciyi kaliteli eğitimle buluşturuyor.

2019 yılına Safir Eğitim Kurumları 8 kampüs 23 okul başlamıştır. Tarihi deneyimi ve güçlü sermaye yapısı ile emin adımlarla güvenilir yatırımlarına devam Safir Eğitim Kurumları, uluslararası düzeyde ülke başkentlerinde International Schools ve ülkemizin tüm şehirlerinde bir kampüs açmak vizyonuyla hareket etmektedir.

Özel Edirne Safir Koleji  web sitesi için tıklayınız

Özel Edirne Safir Koleji iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz