İlan Açıklaması

Özel Kale Koleji Matematik Öğretmeni

Özel Kale Koleji İngilizce Öğretmeni

Özel Kale Koleji İngilizce Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı İK Başvurusu

Özel Kale Kolejinde ‘nda 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar detaylı özgeçmişlerini kaleendustriyeltasarimlisesi@gmail.com adresine göndererek başvuruda bulunabilirler.

Kale Koleji

Tuzla İstanbul

İngilizce Öğretmeni

Adres:  Postane Mahallesi , Yalıboyu Cd. 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon: +90 (216) 446 04 44

Kale Koleji Hakkında

Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda, Atatürk’ü, ülkesini seven, demokrasi ve insan haklarına saygılı, kendisine, ailesine ve ülkesine yararlı, kültürel ve sanatsal etkinliklere ilgi duyan, sorunlara çözüm üretebilen, araştırmacı, sorgulayan, kendine güvenen, girişimci, teknolojiyi iyi kullanan, planlı ve düzenli çalışma alışkanlığı kazanmış, doğayı seven ve koruyan, bilgi yüklemek yerine bilgiye ulaşma yollarını öğrenen, düşünsel ve yaratıcı güçlerini geliştiren, okuma zevk ve alışkanlığı kazanmış, çevresiyle barışık, hayatı seven, hoşgörülü, dürüst, erdemli ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

Kale Koleji web sitesi için tıklayınız

Kale Koleji  iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz