İlan Açıklaması

Vizyon Koleji Antalya Kampüsü Sınıf Öğretmeni

Vizyon Koleji Antalya Kampüsü Sınıf Öğretmeni

Vizyon Koleji Antalya Kampüsü Sınıf Öğretmeni 2020 – 2021 eğtiim öğretim yılı İK Başvurusu

Antalya Koleji ‘nde 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://www.vizyonkoleji.k12.tr adresinden veya ik@vizyonkoleji.k12.tr adresinden mail ile başvuruda bulunabilirler.

 Vizyon Koleji

Antalya

Sınıf Öğretmeni

Adres: Kızılarık Mahallesi Gazi Bulvarı 2816 Sokak No:1A/A Muratpaşa / Antalya

Telefon: 444 8 996

Vizyon Koleji Hakkında

21. yüzyılda insanların nitelikli ve başarılı bir yaşam için yaratıcılık, eleştirel düşünebilme, iletişim ve işbirliği becerilerinin gelişmiş olması gerekiyor. İlkokul programımız bu ana fikir üzerine oluşturuldu.  

Günümüzde yaşanan inanılmaz teknolojik ve sosyal değişimlerin sonucu olarak, bugün öğrenci olan çocukların %65’i, yetişkinlik dönemlerinde günümüzde mevcut olmayan meslekleri yapmak, ve dahası yaşamları boyunca defalarca iş, meslek hatta ülke değiştirmek zorunda kalacaklar. Böylesi dinamik bir gelecek için eğitim ‘’Yaşam Boyu Başarı’’ vizyonu üzerine kurulmak zorundadır.

Biz, tek rekabetçi becerinin öğrenebilme becerisi olduğuna inanıyor ve eğitimin asıl görevinin çocuklara nasıl öğrenebileceklerini öğretmek olduğunu savunuyoruz. 

Vizyon Koleji olarak, öğrenmeyi öğrenmiş bireylerin gelecekte fark oluşturacaklarını çok iyi biliyoruz. 21. yüzyılda insanların nitelikli ve başarılı bir yaşam için yaratıcılık, eleştirel düşünebilme, iletişim ve işbirliği becerilerinin gelişmiş olması gerekiyor. Bu amaçla oluşturduğumuz ve FLEXA adını verdiğimiz eğitim modelinin en karakteristik özelliği, esnek olması, okulda ve sınıfta hareketliliği desteklemesi, aktif öğrenme ile eğitimde yaşam boyu başarıyı hedeflemesidir.

Vizyon Koleji web sitesi için tıklayınız

Vizyon Koleji iletişim sayfası tıklayınız

Bu sayfada bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız düzeltebilmemiz ve güncelleyebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz